Sokakağzı


Sokakağzı Ege Denizi'nin kıyısında ve en batı noktalarından biridir.Çanakkale Ayvacık ilçesine bağlı olan Sokakağzı mevkii boyunca uzanan deniz ve kumsalı,bahçeleri zeytin ağaçları ve diğer güzellikleriyle tipik bir Ege yerleşimidir. Bulunduğu bölgenin tüm özelliklerini barındıran beldemiz öncelikle sakinliği ve huzur verici görünümüyle ön plana çıkmaktadır. Koyunevi yol ayrımından itibaren kendinizi cennette hissedeceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra gittiğiniz mevsime özgü taze ve organik sebzeler ve meyvelerle sağlıklı beslenebilirsiniz. Motelimiz bünyesinde mevsimin en seçkin deniz mahsullerini tadarak tatilinize ayrı bir güzellik katabilirsiniz.

Sokakağzı bölgesinde gündelik aktivite olarak yüzebilir, güneşlenebilir, sahil şeridi boyunca yürüyüş,koşu gibi aktiviter yapabilir,balık tutabilir, dalış ve benzeri kurslara katılarak Ege Denizi'nin su altında kalan gizli dünyasında yol alabilirsiniz.Aracınızla geldiğinizde yakın çevremizde bulunan Behram-Assos Babakale Koyunevi, Küçükkuyu, Ayvacık'a kısa sürede ulaşabilirsiniz.Kano tekne bot gibi deniz araçlarıyla denize açılabilir, akşamları deniz ve mehtabın eşlik ettiği uzun soluklu akşam yemekleriyle gününüzü noktalayabilirsiniz.

Özellikle Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız ve şehrin gürültüsünden, yoğunluğundan, tehlikelerinden ve trafiğinden kaçmak istiyorsanız Sokakağzı tam size göre. Ailecek huzur içerisinde eğlenebilirsiniz.


Tatil için motelimizi tercih ettiğinizde pişman olacağınız tek şey geri dönmek olacak. Temiz havasıyla,harika deniziyle, huzuruyla, taze sebze meyve ve deniz mahsulleriyle,manzarasıyla,koylarıyla kendinizi güzel bir rüyada ya da cennette hissetmeniz için gerekli olan herşey Sokakağzı Özlem Motel'de mevcut. Yapmanız gereken bir an önce yerinizi ayırtmak.


Odalarımız, restaurantımız,bahçemiz,plajımız ve diğer hizmetlerimizle ilgili anlattıklarımızı Fotoğraf Galerimizden inceleyebilirsiniz.