Sokakağzı Özlem Motel Restaurant


Restaurantımız Ege Denizi'ne bu denli yakın olmayı ve Ege'nin doğal yaşantısı içerisinde olmayı avantaja çevirerecek bölgenin en taze deniz ürünleri ve süt ürünlerini, en lezzetli zeytinyağlılarını, en taze sebze ve meyvelerini sofranıza sunuyor.

Dalgaların sesi eşliğinde kahvaltı ,yada kumsalda kumların üzerine kurulmuş masanızda nefis ege mezeleri eşliğinde,bahçeden yeni toplanmış taze salatalar,domateslerle yapılmış yörenin zeytinyağı ile harmanlanmış salatanın yanında keyifli bir akşam yemeği....ne isterseniz...günlük deniz balıkları,kalamar,ahtapot,midye,et yemekleri,sebze ve ev yemekleri...

Tek başınıza ailenizle ya da arkadaşlarınızla hem göz zevkinize hem damak tadınıza hitap eden bir restaurant arıyorsanız Özlem Motel kesinlikle ilk tercihiniz olmalı.Sofranıza sunacağımız lezzetlerin tamamına yakını zehirli kimyasallar içermeyen tamamen organik ve yöreseldir.

Konaklama amacıyla gelmeseniz de veya gündelik olarak Sokakağzı'nı ziyarete gelsenizde restaurantımızın tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz.Odalarımız, restaurantımız,bahçemiz,plajımız ve diğer hizmetlerimizle ilgili anlattıklarımızı Fotoğraf Galerimizden inceleyebilirsiniz.

Sokakagzi Özlem Motel