Sokakağzı Özlem Motel Restaurant


Özellikle büyük şehirlerde ailenizle ya da arkadaşlarınızla huzur ve güven içerisinde denize girme veya güneşleme şansınız kalmadı. Özlem Motel sizlere Sokakağzı'nın sakinliğini, huzurunu, rahatını ve güvenilirliğini sunuyor. Çocuklarınızla birlikte kaybolma derdi olmadan, hırsızlık ve benzeri güvenlik endişeleri yaşamadan keyifle denize girebilirsiniz. Hatta çocuğunuz denizde eğlenirken bir kaç adım ötedeki restaurantımızda soğuk bişeyler içebilir, gazete okuyabilir, internete girebilirsiniz.

Plajımızda şezlong ve şemsiyelerimiz mevcuttur.Dilerseniz yiyecek içecek servisimizden de faydalanabilirsiniz. Yüzmekten ve güneşlenmekten sıkıldığınız da kano ve tekneyle açılabilirsiniz.

Tüm bunların yanında bir başka alternatifte balık tutmak. Denizimizde mevsimine göre bölgenin en iyi lüferlerini,zargana,sardalya,levrek,çupra,karagöz ve daha adını sayamadığımız onlarca balık çeşidini yakalayabilirsiniz.

Bölgemizde dalış kursuda mevcuttur. Boş zamanlarınızda dalmayı öğrenebilirsiniz. Ege denizinin su altı zenginliklerine kendi gözlerinizle şahit olma şansını yakalayabilirsiniz.Sokakağzı plajı ve denizinde tüm gününüzü hoşça geçirmenize fazlasıyla yetecek kadar alternatif mevcuttur. Size kalan gelip zamanın tadını çıkarmak.Odalarımız, restaurantımız,bahçemiz,plajımız ve diğer hizmetlerimizle ilgili anlattıklarımızı Fotoğraf Galerimizden inceleyebilirsiniz.

Sokakagzi Özlem Motel