İstanbul-Eceabat Güzergahı


İstanbul'dan otomobilinizle ulaşım için otoban veya sahil yolundan Silivri-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat yolunu takip ederek Çanakkale Feribotuyla Çanakkale'ye geçebilirsiniz.(İstanbul Esenler Eceabat yaklaşık (330km)

Çanakkale şehir merkezinden çıktıktan sonra İstanbul-İzmir yoluna bağlanarak ve İzmir tabelalarını izleyerek Ayvacık yol ayrımına kadar bu yolu takip etmelisiniz.(Çanakkale-Ayvacık yaklaşık 75km).Ayvacık şehir merkezinde Koyunevi yönüne saparak Bektaş ve Balabanlı köylerini geçtikten sonra Koyunevi'ne ulaşmadan hemen önce Sokakağzı yönüne ayrılmalısınız. (Ayvacık-Koyunevi yol ayrımı yaklaşık 30km). Koyunevi-Sokakağzı yol ayrımından sonra kısa bir yolculuğun ardından Sokakağzı köyüne ulaşacaksınız.(Koyunevi Yol Ayrımı Sokakağzı yaklaşık 5km). Sokakağzı köyüne vardığınızda karşınıza deniz çıkacaktır. Bu noktadan sağa dönerek yaklaşık olarak 500 metre ilerlediğinizde Özlem Motel'e ulaşacaksınız. İyi Yolculuklar...


İstanbul-Otobüsle Ulaşım


İstanbul'dan otobüsle gelmek isterseniz İstanbul-Çanakkale arası çalışan herhangi bir otobüs firmasıyla Çanakkale Otogarına kadar gelip önce Çanakkale otogarıdan hareket eden Ayvacık minübüsleriyle Ayvacık otogarına ardından Ayvacık otogarından Koyunevi minibüsleri ile Koyunevi'ne ulaşabilirsiniz. Koyunevine ulaştığınızda bizi aramanız durumunda aracımızla sizi Motelimize ulaştırıyoruz.(Dilerseniz Ayvacık'tan motelimize ticari taksiler ile ulaşabilirsiniz.) Otobüsle İstanbul'dan gelecek misafirlerimiz için bir başka alternatif ise İstanbul-İzmir ya da Balıkesir otobüslerine binerek Ayvacık yol ayrımında inmek ve Koyunevi minübüslerine kadar yürümek ya da taksi tutarak gelmektir.