• Odalar

 • İsterseniz tek kişilik, isterseniz çift kişilik,isterseniz üç kişilik çift(double) artı tek yatak,yada çok cocuklu ailelerimiz için ranzalı geniş L tipi odalarımız ile tüm gereksinlerimiz için özel olarak düşünülmüş ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde düzenlenmiştir..Belirli günlerde değil istediğiniz an temizlenen odalarımız da duş ve tuvalet,24 saat sıcak su, saç kurutma makinası ve klima hizmetlerimiz standart olarak bulunmaktadır.
  Tesisimizde; çocuklarınızın oynayabileceği ya da sohbet ve yemekleriniz için kullanabileceğiniz odalarınızın hemen önünde yeşillikler içerisindeki bahçemiz hizmetinizdedir.
  Odanızda istirahat ederken ya da bahçemizde zaman geçirirken aracınız sürekli gözünüzün önünde kalacak. Bahçemizin hemen önünde araçlarınız için yalnızca müşterilerimizin kullanımına açık otoparkımız mevcuttur.

 • İnternet&Wireless

 • Çağımızda dünyanın hangi noktasında olursak olalım internet bağlantısı vazgeçilmez ihtiyaçlarımız arasındadır. Tesisimizde günün her saati internete bağlanabileceğiniz wireless hizmetimiz mevcuttur. Boş zamanlarınızda işlerinizi takip edebilir, maillerinizi okuyabilir,haber&gazeteleri takip edebilir, oyun oynayarak zaman geçirebilirsiniz.
  İnternet hizmetimizin dışında her sabah tesisimizde günlük gazeteler hazır bulundurulmaktadır.

 • Restaurant

 • Kahvaltı sofranızda kendi bahçelerimizde yetişen tamamen organik,kimyasal katkısı bulunmayan zeytinlerimiz ve zeytinyağlarımızın yanı sıra yöremizde üretilen peynir,tereyağı gibi süt ürünleri,yumurta ile harika kahvaltılar sizleri bekliyor. Ayrıca yemeklerde ve kahvaltıda kullandığımız sebze ve meyvelerde tamamen organiktir.
  Akşam yemeğinde ise Ege mutfağına özgü birbirinden güzel zeytinyağlı meze ve yemekler masanızı süslerken, restaurantımızı ziyaret ettiğiniz mevsime özgü en taze balıklar yemeğinize eşlik edecektir. Dilerseniz göre balık yerine et ve tavukda tercih edebilirsiniz.
  Üstelik yemek ve kahvaltı saaatlerimizi sabit tutmak yerine tercihleriniz doğrultusunda esnek tutuyoruz.

 • İçkiler

 • Tesisimiz alkollüdür. Dilediğiniz zaman zengin içki çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.Akşam yemeklerinizi seçkin şaraplarımla süsleyebilirsiniz.

 • Plaj&Deniz

 • Teislerimiz denize sıfırdır. Denize girebilmek için kumsalda birkaç adım atmanız yeterlidir.Yalnızca motel müşterilerinin kullanabildiği plajımızda şezlong ve şemsiyeler hazır bulundurulmaktadır.Herhangibir hırsızlık ve güvenlik riski yaşamadan tek başınıza ya da ailenizle rahatlıkla denize girebilirsiniz. Güneşlenirken restaurantımızın imkanlarından da faydalanabilirsiniz.


Odalarımız, restaurantımız,bahçemiz,plajımız ve diğer hizmetlerimizle ilgili anlattıklarımızı Fotoğraf Galerimizden inceleyebilirsiniz.

Sokakagzi Özlem Motel